Компанія «Двері Білорусії»


Торгово- промислова компанія з іноземними інвестиціями « Двері Білорусії » спеціалізується на виробництві і просуванні міжкімнатних дверей, вхідних металевих дверей і дверей спеціального призначення. Продукція торгової марки « Двері Білорусії » поєднує в собі яскраві дизайнерські рішення , сучасні технології і натуральні матеріали ; прикрашає інтер’єр ; характеризується оптимальним співвідношенням ціни і якості; користується заслуженим попитом у фахівців , корпоративних споживачів і населення.

Бренд « Двері Білорусії » успішно розвивається з 2005 року по теперішній час. Торгово -Промислова Група ( ТПГ ) « Двері Білорусії » поставляє продукцію в Україну, Білорусь , Молдову , Казахстан , Росію , Азербайджан і країни ЄС ; здійснює торговельну, логістичну , юридичну, маркетингову та рекламну підтримку партнерів.

Виробництво

Двері торгової марки « Двері Білорусії » виробляються на високотехнологічних виробничих комплексах ( фабриках ) ТПГ « Двері Білорусії » в Республіці Білорусь та Україні . Парк обладнання налічує понад 600 верстатів з Німеччини, Італії та Японії. « Двері Білорусії » — це високотехнологічний продукт. Виробництво кожної моделі дверей налічує близько 40 операцій і близько 60 найменувань комплектуючих . Компанія постійно інвестує кошти в розвиток нових технологій і асортименту продукції.

На кожній фабриці , що спеціалізується на виробництві певного асортименту продукції, працює відділ технічного контролю . Багатоступінчастий контроль якості продукції здійснюється на всіх етапах — від постачання сировини і матеріалів до виробництва та пакування готової продукції .

Асортимент

Асортимент продукції Компанії « Двері Білорусії » складається з декількох основних видів — міжкімнатні дверівхідні металеві двері , двері спеціального призначення та з додаткового асортименту — дверна фурнітура , покриття для підлоги , міжкімнатні арки і лісоматеріали.

Ми пропонуємо споживачам кілька основних видів міжкімнатних дверей — шпоновані двері, які виконані з натуральної деревини і покриті натуральним шпоном різних порід дерева, в тому числі і екзотичних ; двері екошпон ; двері з масиву натуральної деревини — сосни , дуба, вільхи, а також двері для саун і лазень — з осики .

Вхідні металеві двері виконані нами в трьох сегментах — преміум , середній , стандарт ; забезпечують захисні функції, звуко-, теплоізоляцію і по дизайну поєднуються з нашими міжкімнатними дверима .
Міжкімнатні та вхідні металеві двері є серійною продукцією , відповідають стандартам і будівельним нормам відповідних країн , де вони реалізуються.

Двері спеціального призначення — протипожежні , димонепроникні , вологостійкі , звукоізоляційні

ізготавліваютсяпо проектами замовників за індивідуальними розмірами і вимогам , залежно від функціонального призначення та естетичних побажань .

Асортимент продукції постійно розширюється відповідно до споживчим попитом, сучасними тенденціями архітектури та дизайну .

В асортимент фурнітури входять — дверні ручки , обмежувачі , петлі , розсувні системи , шпінгалети . В асортимент підлогових покриттів входять — ламінат, паркетна дошка, плінтус, підкладка і кріплення ; а лісоматеріалів — євровагонка , дошка підлоги , блок- хаус , імітація бруса.

Фірмові салони

Компанія « Двері Білорусії » має широку мережу фірмових салонів і офіційних представників по всій Україні та іншим країнам . У великих містах України крім салонів знаходяться філії компанії та логістичні склади . На даний момент в Україні працюють 130 фірмових салонів « Двері Білорусії » і 160 брендованих відділів « Двері Білорусії » в торгових точках партнерів.

Місія компанії

Ми несемо людям незамінне яскраве відчуття комфорту, краси і затишку. Формуємо позитивний імідж компанії і всесвітнє сприйняття бренду.

 

Відповідальність

Наша продукція захищена офіційно зареєстрованим знаком якості — торговою маркою « Двері Білорусії », брендованої упаковкою ; реалізується через фірмові брендовані точки продажів ; забезпечена сервісами наших партнерів — замір, доставка , монтаж, гарантійне обслуговування.

Компанія бере на себе відповідальність за якість і гарантійне обслуговування продукції торгової марки « Двері Білорусії », що реалізовується у фірмових брендованих точках продажів « Двері Білорусії ». Компанія « Двері Білорусії » не несе відповідальності і гарантійних зобов’язань по підробкам продукції, плагіату та продукції інших виробників , постачальників .

 

Визнання

Продукція торгової марки « Двері Білорусії » характеризується оптимальним співвідношенням ціни і якості, користується заслуженим попитом у корпоративних клієнтів , будівельників та населення . Компанія » Двері Білорусії » в 2007 і 2008 роках взяла участь в Українському Національному конкурсі і отримала нагороду «Кращий продукт року» , де головною складовою програми була «Національна конкурентоспроможність » , контрольована Інститутом конкурентоспроможності, Асамблеєю ділових кіл України та Співтовариством фахівців — експертів з якості .

Згідно з рейтингом компаній з економічних і соціальних показників серед 350 000 підприємств України в 2009 році, керівника компанії » Двері Білорусії » нагородили за високий професіоналізм орденом «Почесний хрест » і присвоїли статус «Керівник року». Оргкомітет Міжнародного економічного рейтингу «Ліга кращих » відповідно до EUROPEAN STANDARD RATING з високими економічними показниками і динаміці розвитку присвоїв компанії » Двері Білорусії » високий статус — «Підприємство 2010″, а її керівникові вручив Орден » Зірка економіки України » і сертифікат «Керівник 2010 року». Оргкомітет Національного бізнес — рейтингу України по комплексу економічних показників визначив ТОВ « Двері Білорусії » в 2011 , 2012, 2013 , 2014 роках як «Лідера галузі» , а керівника компанії нагородив Орденом «Бізнес слава» і Медаллю «За видатні заслуги у професійній сфері» .

ico (3)ico (1)ico (6)ico (7)ico (4)

ico (2)ico (5)icoico (8)ico (1)